UNITED GRINDING ve TITANS of CNC Yeni Metal İşleme Akademisini Başlatıyor.

UNITED GRINDING ve TITANS of CNC Yeni Metal İşleme Akademisini Başlatıyor.

UNITED GRINDING ve TITANS of CNC, parça üreticileri, etkileyiciler ve eğitimcilerden oluşan bir üretim grubu, yepyeni Metal İşleme Akademisini başlatmak için işbirliği yaptı.

UNITED GRINDING ve TITANS of CNC, parça üreticileri, etkileyiciler ve eğitimcilerden oluşan bir üretim grubu, yepyeni Metal İşleme Akademisini başlatmak için işbirliği yaptı. TI-TANS’ın mevcut işleme ve havacılık akademilerine çok benzeyen Grinding Academy, yeni nesil makine operatörlerinin eğitimi için ücretsiz çevrimiçi kurslar sunacak.

UNITED GRINDING Group Pazarlama ve İş Geliştirme Küresel Başkanı Paul Kössl, “TITANS of CNC ile Taşlama Akademisinde birlikte çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız” dedi. “CNC işlemenin mümkün kıldığı hassasiyet ve kalite, daha fazla üreticinin bilmesi gereken bir şeydir. Akademi, tüm bu gücü ve potansiyeli sergileyecek ve aynı zamanda izleyicilere ondan nasıl yararlanılacağını öğretecek.”

CNC’nin mütevazi kökenlerinden TITANS - California’da yalnız bir makine atölyesi - dünyanın dört bir yanındaki mühendisler, makine operatörleri, hobiler, öğrenciler ve eğitimciler tarafından tanınan dünyanın ilk CNC eğitim platformu haline geldi. Facebook, YouTube, LinkedIn ve TikTok dahil olmak üzere sosyal medya platformlarında bir milyondan fazla takipçisi olan TITANS of CNC, üretimde güvenilir ses haline geldi.

TITANS of CNC’nin CEO’su Titan Gilroy, “Birinci sınıf ekipmanları ve ortak çalışma felsefeleri, yaptığımız işi yapmamıza izin veren, üretim tutkusu olan herkesi eğiten ve ilham veren UNITED GRINDING gibi bir ortağa minnettarız” dedi. “Grinding Academy, öğrencilere temelden bitmiş parçalara kadar tüm taşlama yelpazesini öğretecek ve grindacademy.com’da bulunan müfredat her zaman %100 ücretsiz olacak.”

TITANS of CNC, Teksas’taki atölyesi dört adet UNITED GRINDING makinesine sahiptir. BLOHM PLANOMAT XT profil işleme makinesi, STUDER favorit ve STUDER S41 silindirik işleme makineleri ve WALTER HELITRONIC VISION 400 L takım işleme makinesi. Bu makineler, Öğütme Akademisi için içerik oluşturmak için kullanılan ilk araçlar olacak.

Grinding Akademisi, Haziran 2022’de başlıyor. TITANS of CNC’nin eğitim girişimlerinin tamamı hakkında daha fazla bilgi için, grindacademy.com adresini ziyaret edin. Tüm makine serisini görmek ve UNITED GRINDING ve TITANS of CNC ortaklığı hakkında daha fazla bilgi için titansforgrinding.com adresini ziyaret edin.

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar