UNITED GRINDING, EMO 2021’de Bir Dünya Prömiyeri Sunuyor

UNITED GRINDING, EMO 2021’de  Bir Dünya Prömiyeri Sunuyor

C.O.R.E. markası altında - Müşteri Odaklı Devrim - UNITED GRINDING Group, EMO 2021’in ilk günü olan 4 Ekim 2021’de devrim niteliğinde yeni bir ürünü tanıtacak.

C.O.R.E. markası altında - Müşteri Odaklı Devrim - UNITED GRINDING Group, EMO 2021’in ilk günü olan 4 Ekim 2021’de devrim niteliğinde yeni bir ürünü tanıtacak.

Taşlama, aşındırma, lazerle işleme, ölçme ve kombine işleme için hassas makineler üreticisi UNITED GRINDING Group, İtalya’nın Milano kentinde 4-9 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan EMO 2021’de devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor: UNITED GRINDING C.O.R.E. Grubunun markalarının her biri – MÄGERLE, BLOHM, JUNG, STUDER, SCHAUDT, MIKROSA, WALTER, EWAG ve IRPD – Emo Fuarı’nın ilk gününde sunulan yenilikleri anlatmak için hazır olacaklar.


Gelişimde Bir Kilometre Taşı

C.O.R.E. ile ilgili henüz net detay vermeyen ve Fuar lansmanında bilgilerin paylaşılacağını ifade eden, UNITED GRINDING Group CEO’su Stephan Nell, yalnızca şu kadarını açıklamaya istekli : “Geleceği güvence altına almak için hem koronavirüs pandemisi öncesinde hem de sırasında tereddütsüz bir şekilde araştırma ve geliştirmeye yatırım yaptık - sadece bizim için değil, her şeyden önce kendimiz için. Gelecek hakkında konuştuğumuzda, bugün dijitalleşme, üretimde artan iş basitleştirmesiyle ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır.” Bu bağlamda, C.O.R.E. yeniden insanlara odaklanmayı amaçlıyor ve gerçekten devrimci bir şekilde. Marka adı her şeyi söylüyor: C.O.R.E. – Müşteri Odaklı Devrim.
Gruplar Arası Proje

Grubun üç teknoloji alanından - yüzey ve profil taşlama, silindirik taşlama ve takım işleme - her birinden uzmanlar, bu çığır açan gelişme üzerinde ortak bir ekip içinde çalıştı. UNITED GRINDING Group’un CTO’su Christoph Plüss, “Bu proje, bir araya getirilmiş geliştirme uzmanlığımızı yansıtıyor” diye açıklıyor. “C.O.R.E. aracılığıyla, dijital çağa giden yolu açacak yeni nesil takım tezgahlarının temellerini atıyoruz.” Sonuç, Grubun tüm markalarını ve makine tiplerini kapsayan dünyada bir ilktir.

Milano’da EMO 2021’de Sunum

Bağlantılı olarak C.O.R.E. EMO 2021’de Nell, “Ticari fuarın ilk günü öğlen saatlerinde bir tanıtım gösterisi olacak. Bu tarihi bugün ayırtmak en iyisi” dedi. Etkinliği ticaret fuarında bizzat deneyimleyemeyen herkes için canlı bir akış da sunulacak. Daha fazla ayrıntı şirketin www.grinding.ch/emo-2021 adresindeki web sitesinde yayınlanacaktır.

UNITED GRINDING Group Hakkında

UNITED GRINDING Group, taşlama, aşındırma, lazer, ölçüm ve kombine işleme için dünyanın önde gelen hassas makine üreticilerinden biridir. 20’den fazla üretim, servis ve satış tesisinde yaklaşık 2500 çalışanıyla Grup, müşteri odaklı ve verimli bir şekilde organize edilmiştir.

MÄGERLE, BLOHM, JUNG, STUDER, SCHAUDT, MIKROSA, WALTER ve EWAG markalarının yanı sıra Amerika ve Asya’daki yetkinlik merkezleriyle UNITED GRINDING geniş bir uygulama uz

manlığı yelpazesi, kapsamlı bir ürün portföyü ve yüzey ve profil taşlama, silindirik taşlama ve takım işleme. Ayrıca, IRPD markası altında katmanlı üretim için bir yetkinlik merkezi işletilmektedir.