TAKIM TEZGAHLARI - DİJİTAL GELECEĞE UYGUN

TAKIM TEZGAHLARI - DİJİTAL GELECEĞE UYGUN

Geleceğin endüstriyel üretimi birbirine bağlı. Makine bağlantısı anahtar kelimedir. Ağ oluşturmanın mümkün veya kullanılabilir olması için bir takım gereksinimlerin karşılanması gerekir.

Geleceğin endüstriyel üretimi birbirine bağlı. Makine bağlantısı anahtar kelimedir. Ağ oluşturmanın mümkün veya kullanılabilir olması için bir takım gereksinimlerin karşılanması gerekir. UNITED GRINDING C.O.R.E. — Müşteri Odaklı Devrim bu gereksinimleri sağlar. CEO Stephan Nell, “Dijital gelecek C.O.R.E. ile başlar” diyor. Çığır açan yeni donanım ve yazılım mimarisi, grubun uzmanları tarafından geliştirildi ve Milano’daki EMO 2021’de prömiyeri yapıldı. Ağ oluşturma, üretim sürecini kontrol etme ve izleme ve dolayısıyla süreç optimizasyonu için dikkate değer olanaklar sunar. Ve daha fazlası: C.O.R.E. operatörlerin kullanıcı deneyimini akıllı telefon nesli dünyasına getiriyor.

Dördüncü sanayi devrimi Endüstri 4.0 hakkındaki kamuoyu tartışması birkaç yıl önce yoğunlaştığında, UNITED GRINDING Group bir grup olarak dijital geleceğe daha fazla yatırım yapma kararı aldı - sadece grubun geleceğine değil, her şeyden önce müşterilerinin geleceği. Ve böylece C.O.R.E. başlamak. Bu gelişmenin amacı ve odak noktası, artan bağlantı, yani insanlar, makineler ve üretim ortamı arasındaki veri alışverişini sağlamak ve modern IoT uygulamalarının işleyişi için temel oluşturmaktı. Ayrıca, makine ayarlayıcıların, makine operatörlerinin ve bakım personelinin işini kolaylaştırmak için sezgisel bir işlem etkinleştirilecekti. C.O.R.E. bu vizyonu devrimci bir şekilde gerçeğe dönüştürdü.

Sezgisel Çalıştırma

Devasa bir akıllı telefonu andırıyor: 24 inç full HD çoklu dokunmatik ekran, yeni C.O.R.E. teknoloji. Navigasyon, “dokunma” ve “kaydırma” kullanarak bir akıllı telefondaki gibi çalışır. Müşteriler ayrıca kullanıcı arayüzünü bireysel gereksinimlerine göre yapılandırabilir ve en önemli işlevleri ve işletim ekranlarını kişisel tercihlerine göre düzenleyebilir - bir akıllı telefon ana ekranında uygulamaya genel bakışa benzer şekilde.

Kişiselleştirilmiş bir RFID çipi ile çalışan yeni erişim sistemi sayesinde, bireysel kullanıcı profili otomatik olarak yüklenir. Bu, yalnızca makineye giriş ve çıkış yapmayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda önemli ölçüde daha güvenlidir. Diğer bir avantaj: Her kullanıcı için bir rol profili saklanır, böylece kullanıcılar yalnızca kendileriyle ilgili bilgileri görür. Bu, karmaşıklığı azaltır ve hataların önlenmesine yardımcı olur.

Karmaşıklığı azaltmak söz konusu olduğunda, yeni C.O.R.E. panelde neredeyse hiç tuş yok. Besleme hızı geçersiz kılma için, eksenlerin basit bir dönüşle düzenlenmesine olanak tanıyan belirgin bir döner anahtar vardır.

C.O.R.E.’nin tek tip kullanımı. Tüm markalardaki paneller ayrıca makinenin çalışmasını basitleştirir ve eğitimi kolaylaştırır — bir UNITED GRINDING makinesinin nasıl çalıştırılacağını bilen herkes hepsini çalıştırabilir.

C.O.R.E Yenilikçi Bir Kontrol Panelinden Daha Fazlasıdır

Göz alıcı yeni kontrol paneli, elbette, yeni C.O.R.E. teknoloji. UNITED GRINDING Group CTO’su Christoph Plüss, “Makine muhafazasının arkasında da büyük yenilikçi gelişmeler vardı” diye vurguluyor. C.O.R.E. Tam bir işletim sistemi olan OS, yüksek performanslı bir endüstriyel PC olan C.O.R.E. IPC. Bir IoT ağ geçidi görevi görür ve tüm yazılım uygulamalarına ev sahipliği yapar. C.O.R.E. OS, UNITED GRINDING’de kullanılan tüm CNC kontrolleriyle de uyumludur.

Ayrıca, yeni teknoloji bağlantı için çok sayıda fırsat sunuyor. Sadece C.O.R.E. ile tüm makineler değil. UNITED GRINDING Group teknolojisi ağa bağlanabilir, aynı zamanda umati gibi uygulanmış arayüzler aracılığıyla üçüncü taraf sistemlere de bağlanabilir. Bu, UNITED GRINDING Digital Solutions’ın makinedeki tekliflerine uzaktan hizmetten servis monitörüne ve üretim monitörüne kadar doğrudan erişim sağlar. Örneğin, Grubun Müşteri Hizmetleri Ekibinden doğrudan C.O.R.E. panel. Sohbet özelliği, hızlı ve kolay destek sağlar ve entegre ön kamera, görüntülü görüşmeleri bile sağlar.

En Yüksek Karşılaştırma: Kullanıcı deneyimi

C.O.R.E.’nin birkaç yıl süren geliştirme sürecinde, UNITED GRINDING Group’un tüm markalarından yazılım ve süreç uzmanları, benzersiz bir yazılım mimarisi tasarlamak için uzmanlıklarını bir araya getirdi. CTO Plüss, “Kullanıcı deneyimi, yani kullanıcıların anlık deneyimi her zaman en büyük önceliğimiz olmuştur” diye açıklıyor. C.O.R.E. kısaltmasının kullanılmasının iyi bir nedeni vardır. Müşteri Odaklı Devrim anlamına gelir.

Takım tezgahlarının işletim sistemleri ve yazılım mimarileri alanında C.O.R.E. bir kuantum sıçraması, şirket CEO’su Stephan Nell vurguluyor. “Bu, makinelerimizin dijital geleceğe hazır olduğu anlamına geliyor.” C.O.R.E.. Milano’daki EMO 2021’de ilk kez sunulan teknoloji hala geliştirilme aşamasındadır. Plüss, “Üzerine inşa edebileceğimiz temeli atıyor” diye açıklıyor. “Geliştirme sürekli olarak devam edecek. Yazılım mimarisinin esnek, modüler yapısı sayesinde sürekli olarak yeni özellikler ve uygulamalar ekleyeceğiz. Grubumuzun konsantre yazılım geliştirme gücünü müşterilerimizin yararına kullanmayı amaçlıyoruz.” Amacımız, düzenli olarak yeni C.O.R.E. akışıyla müşterilere ilham vermektir. yazılım sürümleri ve böylece aktif olarak dijital geleceği şekillendirmeye yardımcı olur. Bu şekilde Grup, müşterilerini daha da başarılı kılma nihai hedefine sadık kalır.

C.O.R.E.. Bir Bakışta

Çekirdek sistem

· Makine işletim sistemi
· Güçlü endüstriyel PC
· Ethernet bağlantısı
· Çeşitli arayüzler ve protokoller
· Veri güvenliği

İnsan-makine arayüzü

· Modern 24” çoklu dokunmatik ekran
· Kullanıcıya özel yapılandırılabilir arayüz
· Tek tip, sezgisel kullanım

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar

Fuarlar