Rockwell Automation, yeni etkinliği ROKLive EMEA 2022’yi duyurdu

Rockwell Automation, yeni etkinliği ROKLive EMEA 2022’yi duyurdu

Rockwell Automation, 24-27 Ekim tarihlerinde İsveç’in Gothenburg kentinde düzenlenecek olan Avrupa etkinliği ROKLive EMEA 2022’ye kayıtların açıldığını duyurdu.

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşümde dünyanın en büyük şirketi olan Rockwell Automation, 24-27 Ekim tarihlerinde İsveç’in Gothenburg kentinde düzenlenecek olan Avrupa etkinliği ROKLive EMEA 2022’ye kayıtların açıldığını duyurdu. ROKLive EMEA 2022, Rockwell Automation’ın akıllı cihazlarının, yazılımlarının, çözüm ve hizmetlerinin sektörün endüstriyel otomasyona bakış açısını nasıl değiştirdiğini açıklamak için operasyon, bakım, mühendislik ve teknoloji liderleri ile yenilikçileri bir araya getirecek. Üç buçuk günlük bilgi dolu oturumlar ve deneyimlerle sektördeki öne çıkan aktörleri buluşturacak etkinlikte; akıllı imalat ve dijital dönüşüm stratejilerini hızlandırmaya yardımcı olacak ilham verici düşünce liderliği, teknik bilgi ve ağ oluşturma fırsatlarının yanı sıra Rockwell Automation ve PartnerNetwork™ ekosistemindeki çözümlerden en iyi şekilde yararlanma fırsatı sunulacak.

“Etkinlikte en güncel endüstri eğilimleri ve yetenekleri olacak”

ROKLive EMEA 2022 etkinliğine yönelik bilgi veren Rockwell Automation’ın EMEA yazılım ve kontrol direktörü Sachin Mathur, “Bu kadar büyük bir etkinliği Avrupa’ya getirmenin yanı sıra müşterilerimiz, ortaklarımız, alan uzmanları ve diğer paydaşlar arasındaki bağlantıyı yeniden kurmak için yüz yüze bir etkinlik olarak gerçekleştireceğimiz için de heyecan duyuyoruz. Bu yılki gündem, bulut ve hizmet olarak yazılım çözümleri, analiz, operasyon yönetimi, akıllı cihazlar, üretim verileri ve proses kontrolü gibi önemli alanlardaki en güncel endüstri eğilimleri ve yetenekleriyle dolu. Bunların hepsi modern The Connected Enterprise ve bağlantılı çalışan ortamı için temel özellikler” ifadelerini kullandı.

Bu yılki program içeriğinden bahseden Sachin Mathur, “Kısaca özetlemem gerekirse şöyle; Açılış sunumları: ROKLive EMEA her gün dijital dönüşüm stratejisi ve vizyonuna odaklanan ilham verici bir açılış konuşması ile başlayacak. Rockwell Automation, konuk konuşmacılarla birlikte yeniliklere yapılan yatırımları ve bu yatırımların nasıl en iyi sonuçları sunduğunu vurgulayacak. 125’ten fazla etkileşimli oturum: En yeni endüstriyel dönüşüm çözümlerine ve en iyi uygulamalara odaklanan etkileşimli oturumlara katılın. Katılımcılar, derinlemesine teknik eğitim, uygulamalı laboratuvarlar ve etkileşimli tartışmalar ile üretim liderleri, sektöründe uzman, ürün yöneticileri ve meslektaşlarından yeni şeyler öğrenecek. The Connected Enterprise Expo: The Connected Enterprise Expo’yu keşfederek Rockwell Automation ve ortaklarının BT ve OT yeniliklerini denemenize fırsat tanıyacak. Expo, endüstriyel ve üretim dönüşümündeki son gelişmeleri ve yeni yetenekleri içerecek. Network’e Bağlama: Yüzlerce teknoloji meraklısı uzmanla yüz yüze bağlantı kurmanıza imkan verecek” dedi.

“Piyasaya sürülecek yeni ürünlerin ön izlemelerini göstereceğiz”

“Paylaşmak istediğimiz heyecan verici haberler var” diyen EMEA, Rockwell Automation’ın akıllı cihazlar direktörü Dirk Den Haese konuşmasına şöyle devam etti: ““Kinetix® ve PowerFlex® tekliflerimizin yanı sıra sensörlerimiz, endüstriyel bileşen ürünlerimiz ve dağıtılmış G/Ç hatlarımız için teklifler de dahil olmak üzere yeni mali yılda piyasaya sürülecek yeni ürünlerin ön izlemelerini göstereceğiz. Müşterilerle iletişimde olduğumuzdan, tanışmak ve işbirliği yapmak için büyük bir istekleri olduğunu biliyoruz. Bu etkinlik, müşterilerimiz ve ortaklarımızın teknik bilgilerini geliştirmeleri, en iyi uygulamaları paylaşmaları ve büyüyen bir topluluğun parçası olarak potansiyel iş fırsatlarını birlikte keşfetmeleri için ideal bir ortam olacak.”