TOP 100: Alman KOBİ’leri arasında HARTING inovasyon lideri

TOP 100: Alman KOBİ’leri arasında  HARTING inovasyon lideri

Müşterilerin başarısını artıran yenilikçi ürünler ve çözümler

Müşterilerin başarısını artıran yenilikçi ürünler ve çözümler

Espelkamp, ​​19 Haziran, 2020 --- HARTING Teknoloji Grubu, Almanya’nın küçük ve orta ölçekli işletmelerinin (KOBİ) inovasyon liderleri arasında yer alıyor. İlk 100, 27. kez tanındı. Bilim gazetecisi ve yarışma mentoru Ranga Yogeshwar, şirketlerin başarılarından etkilendi ve muzaffer KOBİ’ler bağımsız bir bilimsel analizle bağlantılı olarak yenilikçi yeteneklerini sergiledi.

Toplam 364 şirket, TOP 100 mührü için yarışmaya girdi ve 257 üç boyut kategorisinde (boyut kategorisi başına maksimum 100) başarılı oldu. İşletmeler inovasyon araştırmacısı Prof. Dr. Nikolaus Franke ve ekibini ikna etti ve ardından ödülü aldı. Yarışmanın bilim direktörü Franke, “TOP 100’ün inovasyon başarıları son derece önemli.” Diyerek, kazanan şirketlerin sistematik olarak inovasyon yeteneğine yöneldiğini de sözlerine ekledi. Bilimsel direktör açıklamaya devam ettikçe “Yenilik başarıları, iyi bir inovasyon ikliminin ve inovasyon odaklı yapıların ve yöntemlerin olumlu etkilerini göstermektedir” dedi.

TOP 100 şirketi 120 civarında test kriterine tabi tutuldu. İşletmeler örneğin; şirket içinde inovasyon süreçlerini nasıl organize ettikleri, yaratıcılıklarını teşvik etmek için çalışanların çalışma ortamını nasıl yapılandırdıklarının yanı sıra hangi inovasyon stratejilerini izledikleri.

“HARTING’in olağanüstü yenilikçi yeteneklerini gösteren ödülden çok memnunuz. Bu güçlü yönlerden yola çıkarak, ürün ve hizmetlerimizle şirketlerin ve insanların pazarlarında başarı elde etmelerine yardımcı oluyoruz, ”diyor GART Galtz, HARTING Electric İş Geliştirme Direktörü.

HARTING hakkında:

HARTING Teknoloji Grubu, Veri, Sinyal ve Güç’ün üç yaşam hattı için dünyanın önde gelen endüstriyel bağlantı teknolojisi sağlayıcılarından biridir ve 14 üretim tesisi ve 44 satış şirketi bulunmaktadır.

Ayrıca, perakende satış sistemleri, otomotiv ve endüstriyel seri kullanım için elektromanyetik aktüatörler, elektrikli araçlar için şarj ekipmanlarının yanı sıra otomasyon teknolojisi, makine ve tesis mühendisliği, robotik ve ulaştırma mühendisliğinde müşteriler ve uygulamalar için donanım ve yazılım üretmektedir. 2018/19 iş yılında, yaklaşık 5.300 çalışan 750 milyon Euro satış sağladı. 1 Eylül 1945’te kurulan şirket, bu yıl 75. yılını kutluyor.

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar

Fuarlar