Fastener Fair Turkey 2020 Şimdi TÜYAP’ta

Fastener Fair Turkey 2020 Şimdi TÜYAP’ta

Fastener Fair Turkey’in İstanbul’daki Tüyap Fuar Merkezi’ne taşıdığını duyurdu. Fastener Fair Turkey’in tarihlerinde değişiklik olmayıp, 27 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar Merkezi 12. Hall’da gerçekleştirilecektir.

Organizatör Mack Brooks Fuarcılık A.Ş, 5. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı olan Fastener Fair Turkey’in İstanbul’daki Tüyap Fuar Merkezi’ne taşıdığını duyurdu. Fastener Fair Turkey’in tarihlerinde değişiklik olmayıp, 27 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar Merkezi 12. Hall’da gerçekleştirilecektir.

Fastener Fair Türkiye Fuar Direktörü Olivia Griscelli, organizatörler adına “Modern salonları ve mükemmel altyapısı ile Tüyap, Fastener Fair Turkey için ideal bir mekan. Türkiye’nin en büyük fuar merkezi olan bu geniş fuar alanı, en modern tesisler ve en yüksek standartlarda teknik hizmetler sunmaktadır. Yeni lokasyon, Fastener Fair Turkey’in sektörünün Türkiye pazarındaki öncü fuarı olma konumunu pekiştirecektir. Tüm katılımcılarımıza, bu yeni mekana taşınmamız ile fuarımızdaki görünülürlüklerinin net bir şekilde artacağını garanti ediyoruz.” diyor.

Fastener Fair Turkey 2020 için, 100’den fazla katılımcı 3.000 metrekarelik stand yerlerini şimdiden garantiledi. Katılımcıların büyük çoğunluğunu Türk firmaları oluştururken, fuardaki katılımcıların %15’i Türkiye dışından geliyor.

“Uluslararası üne sahip yeni fuar alanıyla, fuarı hem büyüklük hem de uluslararası katılım açısından daha da geliştireceğimize eminiz. Üreticiler, tedarikçiler ve distribütörler için Fastener Fair Turkey, Avrasya bölgesindeki anahtar niteliğinde bir etkinliktir ve otomotiv, donanım, inşaat, inşaat mühendisliği sektörleri gibi önemli endüstrilerden ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir,”diye açıklıyor Olivia Griscelli.

Fastener Fair Turkey’in 2018’de gerçekleşen bir önceki fuarı çok olumlu sonuçlarla sona ermiş ve ziyaretçi sayısında %70 artış görmüştür. Sektörün bu özel etkinliğine 14 ülkeden 190’dan fazla katılımcı ve 48 ülkeden toplam 2.900 profesyonel ziyaretçi katılmıştır. Yapılan fuar anketi, katılımcıların %98’inin tamamen veya kısmen amaçlarına ulaştığını ve %92’sinin fuarda yeni iş bağlantıları kurduğunu ortaya koymuştur.

Fastener Fair Turkey fuar profili, endüstriyel bağlantı ve sabitleme elemanları, inşaat montajları, montaj ve montaj sistemleri, bağlantı elemanları üretim teknolojisi, depolama ve fabrika ekipmanlarının yanı sıra bunlarla ilgili hizmetleri de kapsamaktadır. Fastener Fair’i ziyaret edenler, çeşitli endüstri sektörlerinden toptancılar, distribütörler, mühendisler ve üreticilerdir.

Fastener Fair Turkey, bağlantı ve sabitleme elemanları endüstrisi için dünya çapındaki Fastener Fair fuarlarının bir parçasıdır. Bu fuarlar Fastener Fair France, Fastener Fair India, Fastener Fair Italy, Fastener Fair Mexico, Fastener Fair USA ve sektörünün dünyadaki en önde gelen ticaret fuarı olan Fastener Fair Stuttgart’dan oluşmaktadır.

Fastener Fair Turkey 2020 ile ilgili daha fazla bilgiye www.fastenerfairturkey.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar

Fuarlar