Emre COŞKUN: Emre Paslanmaz olarak Anonim Şirket Yapılanmamız ile Daha Güçlüyüz

Emre COŞKUN: Emre Paslanmaz olarak  Anonim Şirket Yapılanmamız ile Daha Güçlüyüz

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde paslanmaz malzeme tedariki ve işlenmesi ( lazer, plazma, kesim ve büküm) konularında hizmetlerini sürdüren Emre Paslanmaz artık Anonim Şirket yapılanması ile daha güçlü.

em Emre Paslanmaz A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emre COŞKUN : “ Paslanmaz ürünleri ithalat ve satışı konularında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki merkezimizde yurt geneline hizmet vermekteyiz. Anonim Şirket yapılanmamız neticesinde artık daha güçlü stok ve servis hizmetlerimize sahip olduğumuzu tüm dost ve müşterilerimize ifade etmek istiyorum. ” dedi.

İTHALATÇI YÖNÜ İLE EMRE PASLANMAZ

Dünyanın saygın üreticilerinden paslanmaz ürün ithal ettiklerini ve bunların tamamının sertifikalı olduğunu belirten Emre COŞKUN sözlerine şöyle devam etti : “ Emre paslanmaz metal ve malzeme sanayi olarak paslanmaz çelik sektöründe bulumaktan gurur duymaktayız.

Firmamız yurtdışının saygın paslanmaz çelik üreticilerinden ithal etmiş olduğu paslanmaz mil, paslanmaz lama, paslanmaz kare, paslanmaz altı köşe, paslanmaz boru, paslanmaz profil, paslanmaz boru bağlantı ve tesisat malzemelerini sertifkalı olarak ithal etmektedir.


Türk sanayi sektöründe faaliyet gösteren tekstil, gıda, endüstri makineleri, türk (depo) imalatçıları, endüstriyel mutfak ve ekipmanları ile denizcilik sektöründe faaliyet gösteren bütün firmalarımıza hizmeti bir borç bilmiştir.


İthal ettiğimiz ürünler 303-304-316 ağırlıklı olmak üzere 309-310 kalite paslanmaz özelliklerine sahip sertifikalı ürünlerdir. Siz sayın müşterilerimize hizmet etmekten onur duyan ve onlarla birlikte büyüyerek daha iyi hizmet etmeyi ilke edinen Emre paslanmaz Türk sanayisinin hizmetinde olmaktan gurur duyar. “

  • 98 Gösterim

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar