Farklı, çok daha gelişmiş pratik çözümler Emo 2019’da sizlerle...

Farklı, çok daha gelişmiş pratik çözümler Emo 2019’da sizlerle...

Emo 2019 Preview esnasında görüşlerini aldığımız Doosan Machine Tools Genel Müdür Yardımcısı Grace (Boyoung) Kim, Emo 2019’da nasıl bir standla ziyaretçilerini ağırlayacaklarını ve özel olarak Türkiye faaliyetleri ile ilgili bilgiler paylaştı.

Emo 2019 Preview esnasında görüşlerini aldığımız Doosan Machine Tools Genel Müdür Yardımcısı Grace (Boyoung) Kim, Emo 2019’da nasıl bir standla ziyaretçilerini ağırlayacaklarını ve özel olarak Türkiye faaliyetleri ile ilgili bilgiler paylaştı.

Sayın Kim, Türkiye pazarının kendileri için en çok önemsedikleri pazarlardan biri olduğunu ve uzun yıllara dayanan Türk pazarındaki faaliyetlerini daha da geliştirmek için çalıştıklarını ifade etti.

Doosan Takım Tezgahları, 16 - 20 Eylül tarihleri ​​arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen EMO Hanover 2019’da yer almayı planlıyor. Şirket, otomasyon çözümleri ile birlikte altı yeni ürün de dahil olmak üzere yirmi bir adet üst düzey, çok görevli, çok eksenli takım tezgahını fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

EMO 2019 boyunca, Doosan Takım Tezgahları, ziyaretçilerin sektördeki keskin ilgiyi çeken çoklu görev teknolojilerinin ve otomasyon çözümlerinin, gerçek uygulamasını ve sağlanan gelişmiş operatör rahatlığını ziyaretçilerin gerçek anlamda deneyimlemelerini sağlayan uygulamalı pratiklere özellikle vurgu yapacak. Ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılamak için, global olarak en çok satan ürünlerinden ileri teknoloji ürünü sofistike takım tezgahlarına, 5 eksenli çoklu görev takımlarına ve global fuardaki büyük boyutlu takım tezgahlarına kadar tüm ürün yelpazesini sergileyecek.

Doosan, sektördeki çoklu görev çözümlerinde rakipsiz rekabet gücünü vurgulamak için DVF 5000, DVF 6500 ve DVF 8000 de dahil olmak üzere 5 eksenli işleme merkezlerinin tamamını fuarda sergileyecek.

Doosan, yeni ve gelişmekte olan üretim teknolojilerindeki rekabet gücünü vurgulamak için, kendi NC platformu olan, gelişmiş otomasyon ve iyileştirilmiş işleme özelliklerini ve gerçek zamanlı izleme, maliyet azaltma ve verimlilik iyileştirme için tasarlanan benzersiz “iDOO CONTROL” çözümlerini Emo 2019’da tanıtmayı planlıyor.

UM PUMA SMX3100ST

PUMA SMX serisi, yüksek verimliliği, hassas işleme kabiliyeti ve rahat çalışma özellikleri ile tanınan, yeni nesil çok görevli bir tornalama merkezidir. Şirket, PUMA SMX programını daha da geliştirmek için yeni bir model olan PUMA SMX3100ST’yi piyasaya sürdü. Bu model, 12 istasyon servo taret ile donatılmıştır. B ekseni frezeleme ve alt taret ve frezenin ek tornalanması gibi çeşitli özellikleri sayesinde, yeni model kullanıcının istediği herhangi bir şekli hızlı bir şekilde işlemesini ve işleme süresini % 75’e kadar azaltmasını sağlar.

Ortogonal bir yapının benimsenmesi, modele, X ekseni için 695 mm ve Y ekseni için 300 mm olan kendi sınıfındaki en geniş takım tezgahı işleme aralığını verir.

F YÜKSEK HIZLI ÇOKLU GÖREV KOMPAKT EŞZAMANLI 5 EKSENLİ İŞLEME MERKEZİ OLAN DVF SERİSİ

DVF serisi (DVF 5000, DVF 6500 ve DVF 8000), çeşitli karmaşık şekillerin işlenmesi için optimize edilmiş eş zamanlı 5 eksenli dikey işleme merkezidir. DVF 5000, aynı anda 5 eksenli kontrol ve 18.000 dev / dak 40 konik mil ve yüksek performanslı CNC kontrol ünitesinin benimsenmesiyle hassas kontur işleme için tasarlanmıştır. İşlem sırasındaki paraziti en aza indirirken kullanıcı rahatlığını ve iş verimliliğini artırmak için 500 mm döner tabla ile donatılmıştır.


Bu modelde, 12’ye kadar otomatik iş parçası değişimi (AWC) mümkündür, bu sayede gözetimsiz işleme olanak sağlar.


DVF 6500 ve DVF 8000, tornalama işlemi için bir döner tabla dahil olmak üzere DVF 5000’e bir dizi ek özellikle donatılmış birinci sınıf eş zamanlı 5 eksenli işleme merkezleridir. Bu yenilikçi takım tezgahları, karmaşık şekilli parçaların servo tahrikli bir otomatik takım değiştirici (ATC) ile işleme tabi tutulması zorunluluğu olan müşterilere, mevcut takım sayısını 120’ye kadar artırabilen kesin çözümler sunar. çalışma alanı verimliliği, çeşitli çalışma alanı durumlarına kurulabildiklerinden.


DOOSAN TAKIM TEZGAHLARI

1976 yılında kurulan Doosan Takım Tezgahları, Güney Kore menşeli global bir takım tezgahı markasıdır. Dünyada 210.000 takım tezgahı tedarik etmiş, 380 farklı takım tezgahı ürün grubuna sahip ve 63 ülkede 162 yurtdışı bayi ağı kurmuştur. Global en çok satanlar serisi, 5 eksenli ve çok amaçlı tezgahlar dahil olmak üzere çok sayıda üst düzey ürüne ek olarak sıra dışı dayanıklılık, hassasiyet ve sağlamlık için müşteriler tarafından takdir edilen PUMA, Mynx, Lynx ve DNM’yi içerir dünya pazarında sayılır. Geniş ürün yelpazesine ek olarak, Doosan Takım Tezgahları, ‘D300’ olarak adlandırılan kendi NC’sini içeren en yeni yazılım programları ve çözümleri sunar.

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar

Fuarlar