CPS+ eMarketplace Plastik ve Kauçuk Endüstrileri için Uzmanlaşmış Çevrimiçi Tedarik ve İş Eşleştirme Platformu

CPS+ eMarketplace Plastik ve Kauçuk Endüstrileri için Uzmanlaşmış Çevrimiçi Tedarik ve İş Eşleştirme Platformu

Salgının ortasında, birçok alıcı, seyahat kısıtlaması nedeniyle teknoloji trendlerini tedarik etmek ve güncellemek için denizaşırı ticaret fuarlarını ziyaret edemiyor.

Salgının ortasında, birçok alıcı, seyahat kısıtlaması nedeniyle teknoloji trendlerini tedarik etmek ve güncellemek için denizaşırı ticaret fuarlarını ziyaret edemiyor. CHINAPLAS organizatörü, alıcıların kaynak bulma ihtiyaçlarını anlıyor ve plastik ve kauçuk teknolojileri arayan küresel alıcılara hizmet veren özel bir çevrimiçi kaynak bulma ve iş eşleştirme platformu olan CPS+ eMarketplace’i gururla başlattı.

CPS+ eMarketplace, 35 yılı aşkın süredir dünyanın önde gelen plastik ve kauçuk fuarı olan CHINAPLAS tarafından desteklenmektedir ve pazar ihtiyaçlarına ve trendlerine son derece duyarlı olan CHINAPLAS ekibi tarafından yönetilmektedir. 4.000’den fazla teknoloji üreticisinin gelişmiş ve yenilikçi ürünlerinin tam yelpazesini kapsar ve küresel alıcıların dünyanın her yerinden plastik ve kauçuk malzeme, makine, yarı mamul ürün ve hizmet tedarikçileri ile ilişki kurmasına olanak tanır. Küresel alıcılar, her zaman ve her yerde hassas ve kaliteli iş eşleştirmesi için ürün bilgilerini görüntüleyebilir, fiyat teklifleri alabilir ve kaynak bulma ihtiyaçlarını platformda iletebilir.

Global alıcılar, ilgilendikleri ürünleri veya tedarikçileri aramak için anahtar kelimeleri kullanabilir ve ürün kategorisi, uygulama, ülke/bölge vb. filtrelerle sonucu daha da özelleştirebilir. Alıcılar, hedeflenen kişilerle bire bir iletişim ile sorgulama yapabilir veya teklif talebinde bulunabilir. tedarikçiler çevrimiçi. Alıcıların ürün seçimi hakkında hiçbir fikri yoksa, platformda kaynak talep formları da gönderebilirler ve profesyonel ekip onlar için en uygun tedarikçileri ve ürünleri eşleştirecektir. Şimdiye kadar Arjantin, Avustralya, Mısır, Fransa, Hindistan, Endonezya, Kore, Lüksemburg, Meksika, Peru, PR Çin, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, ABD vb. ülkelerden kaynak talepleri alındı.

Kaynak bulma deneyimini geliştirmek ve tedarikçilerle etkileşimi kolaylaştırmak için yakında canlı sohbet başlatılacak. Alıcılar, ürün detayları ve kaynak bulma ihtiyaçları hakkında doğrudan katılımcılarla iletişime geçebilir.

Kaynak taleplerinizi göndermek ve eşleştirme hizmetinin keyfini çıkarmak için QR Kodunu tarayın veya www.chinaplasonline.com/eMarketplace adresini ziyaret edin!