C.O.R.E. UNITED GRINDING Group’tan UX Tasarım Ödülü 2022’ye Aday Gösterildi

C.O.R.E. UNITED GRINDING Group’tan UX Tasarım Ödülü  2022’ye Aday Gösterildi

UNITED GRINDING Group’tan devrim niteliğinde bir ürün yeniliği olan C.O.R.E.—Müşteri Odaklı Devrim, olağanüstü kullanıcı ve müşteri deneyimi nedeniyle UX Tasarım Ödülü’ne aday gösterildi.

UNITED GRINDING Group’tan devrim niteliğinde bir ürün yeniliği olan C.O.R.E.—Müşteri Odaklı Devrim, olağanüstü kullanıcı ve müşteri deneyimi nedeniyle UX Tasarım Ödülü’ne aday gösterildi. Panel, onu 58 ülkeden 300 başvurudan oluşan bir havuzdan seçti.

ÇEKİRDEK. UNITED GRINDING Group, modern bir donanım ve yazılım mimarisine dayalı yeni bir makine etkileşim konseptini hayata geçiriyor. Yeni 24 inç çoklu dokunmatik C.O.R.E ile UNITED GRINDING Group’un tüm takım tezgahlarının çalışmasını standart hale getirir. akıllı telefona benzer sezgisel kontroller ve kişiselleştirilmiş özelleştirme seçenekleri sunan panel. C.O.R.E.’nin temiz tasarımı. panel, temiz görseller sağlayan yalnızca birkaç düğme içerir. Sanal işlev tuşları da yalnızca gerektiğinde görüntülenir, bu da karmaşıklığı daha da azaltır ve olası hata kaynaklarını ortadan kaldırır. Görüntüyü kullanıcı rolü için ilgili bilgilerle sınırlandırma seçeneği ile role özel arayüz de basitleştirmeyi destekler. Bu sayede C.O.R.E. hem makine operatörlerinin hem de kurulum ve bakım personelinin çalışma deneyimini geliştirir. Diğer bir yeni özellik ise, doğrudan panelden görüntülü görüşme yoluyla da hızlı ve kolay destek sağlayan entegre ön kameradır.

Üstün Kullanıcı ve Müşteri Deneyimi Adaylığı

C.O.R.E.’nin esası UX Design Awards 2022 jürisini de etkiledi ve ikna edici kullanıcı ve müşteri deneyimi için 58 ülkeden 300 ürün ve proje arasından aday gösterildi. Ödül, Berlin Uluslararası Tasarım Merkezi (IDZ) tarafından sunulan olağanüstü deneyimler için en büyük küresel yarışma olarak tanınmaktadır.

UNITED GRINDING Group CTO’su Christoph Plüss, “Bu adaylıktan oldukça gurur duyuyoruz” diyor. “Yıllardır, yazılım, donanım ve süreç uzmanlarından oluşan geniş bir grup yazılım, donanım ve süreç uzmanlarından oluşan ekip, kullanıcı deneyimi alanında müşterilerimiz için gerçek katma değer yaratma hedefiyle özenle CORE üzerinde çalışıyor. Bunu duyduğumuza çok sevindik. başardık.”


Sadece başlangıç

Ancak, C.O.R.E. devrim niteliğindeki makine çalışmasından çok daha fazlasını kapsar. Çığır açan donanım ve yazılım mimarisi, ağ oluşturma, üretim sürecini kontrol etme ve izleme ve dolayısıyla süreç optimizasyonu için yeni olanaklar sunar. Ayrıca modern IoT uygulamalarının temellerini atıyor ve böylece dijital geleceğin kapılarını açıyor. Plüss şunları vaat ediyor: “Bu sadece başlangıç. Sürekli olarak C.O.R.E. üzerinde çalışıyoruz ve müşterilerimizin işini daha da kolaylaştırmak için daha fazla iyileştirme arıyoruz.” UNITED GRINDING Group, dijital geleceği aktif bir şekilde şekillendirmeyi ve bu yolda müşterilerini daha da başarılı hale getirmeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir.

UNITED GRINDING Group Hakkında

UNITED GRINDING Group, taşlama, aşındırma, lazer, ölçüm ve kombine işleme için dünyanın önde gelen hassas makine üreticilerinden biridir. 20’den fazla üretim, servis ve satış tesisinde yaklaşık 2500 çalışanıyla Grup, müşteri odaklı ve verimli bir şekilde organize edilmiştir.

MÄGERLE, BLOHM, JUNG, STUDER, SCHAUDT, MIKROSA, WALTER ve EWAG markalarının yanı sıra Amerika ve Asya’daki yetkinlik merkezleriyle UNITED GRINDING geniş bir uygulama uzmanlığı yelpazesi, kapsamlı bir ürün portföyü ve yüzey ve profil taşlama, silindirik taşlama ve takım işleme. Ayrıca, IRPD markası altında katmanlı üretim için bir yetkinlik merkezi işletilmektedir.