Aksa Jeneratör’den çift motor senkronizasyon ile yeni ürün serisi: Twin Power

Aksa Jeneratör’den çift motor senkronizasyon ile yeni ürün serisi: Twin Power

Jeneratör sektörünün lider markası Aksa, çift jeneratör tasarımı sayesinde standart tek bir jeneratörün iki katı enerji ve güvenilirlik sağlayan yeni serisi TwinPower’ı satışa sundu.

Dünya’nın ilk 5 jeneratör üreticisi arasında olan Aksa Jeneratör; çevreci, güvenli ve enerji tasarruflu ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Tek bir gövde yapısında standartlaştırılmış hazır senkronize çift jeneratör sistemi kullanan yeni ürün grubuTwinPower, standart jeneratöre kıyasla iki kat fazla enerji üretiyor. Ayrıca tekli ünitelerin aksine, sürekli kesintisiz güç kaynağı ve değişen yük gereksinimlerinde daha fazla çeviklik sağlayan yeni seri, kullanıcılara daha fazla esneklik, güvenilirlik ve performans sunuyor.

İki motor senkronizasyonu ve yedekli mod sayesinde 7/24 güç kaynağı sağlayan yeni seri,merkezi kontrol ve izleme özelliği ile kolayca devreye alınabiliyor. Yeni TwinPower Serisi; hastaneler, havaalanları, bankalar, veri merkezleri gibi birçok farklı sektöre yönelik sunduğu çözümler ile birlikteşehir merkezi dışında yer alan inşaat sahaları, tarım alanları, petrol ve gaz yatakları gibi ana elektrik şebekesinin uzakta olduğu kritik öneme sahip olan birçok alanda da kullanıma uygun çözümler sunuyor.

AKSA Jeneratör Hakkında

1968 yılında Ali Metin Kazancı’nın kurduğu elektrikli motor fabrikasıyla üretim yolculuğuna başlayan AKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretti ve kısa zamanda elektrik enerjisi temini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşarak, dünyadaki sayılı jeneratör üreticilerinden biri oldu. 1994 yılında Aksa topluluğunun Kazancı Holding adı altında birleşmesi ve yeni organizasyonu ile Aksa Jeneratör bugünkü yapısına ulaştı. Uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarının lideri olan Aksa, 3 kıtada üretim ile 173 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Üretiminin yüzde 70’ini ihraç eden Aksa Jeneratör; İstanbul dışında Çin’de, Amerika’da ve Hollanda‘da bulunan üretim tesisleriyle, Asya, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Amerika’da bulunan 19 ofis ve 4 temsilciliği ile küresel sektörde ilk 5 firma arasındadır. Doğal gazlı jeneratörlerin dünyadaki ilk üreticilerinden biri olan Aksa Jeneratör senkron jeneratör projelerinde tartışmasız üstünlüğünü korurken, Ar-Ge yatırımları ile daha düşük yakıt sarfiyatlı, daha düşük ses seviyeli ve çevre dostu jeneratörler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar