Yenilenen Guardian Serisi ile güvenli, kompakt ve estetik tasarım

Yenilenen Guardian Serisi ile güvenli, kompakt ve estetik tasarım

Türkiye UPS sektöründe yeniliklere her zaman öncülük eden İnform, bünyesinde yer alan Guardian UPS Serisi ile güvenliğe estetik getiriyor.

Güç elektroniği alanında 40 yıla yakın tecrübeye sahip İnform, yıllardır piyasanın güvenini kazanmış Guardian UPS Serisini yenileyerek yaşam alanları için güvenli enerji sağlamaya devam ediyor. Elektrik enerjisindeki gerilim dalgalanmalarından, düşme, yükselme ve kesintilerden etkilenmemesinin yanında Guardian Serisi, kompakt ve estetik tasarımı ile göz dolduruyor.

Türkiye UPS sektöründe yeniliklere her zaman öncülük eden İnform, bünyesinde yer alan Guardian UPS Serisi ile güvenliğe estetik getiriyor.

Güç elektroniğinde güveni ve estetiği getiren tasarım

Line-İnteraktif mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle ofisler ve evler için mükemmel çözümler sunan Guardian UPS Serisi, yaşam alanlarında sürekliliği garanti altına alıyor.

Arttırılmış verimliliğini akıllı akü yönetimiyle birleştirerek optimum seviyeye yükselten Guardian UPS Serisi, sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sağlıyor. Çekici tasarıma sahip LED ve LCD paneliyle kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlayan Guardian UPS Serisi, evler ve ofisler için birinci sınıf güvenlik sunuyor.

USB Port, RS232 ve RJ45 gibi genişletilmiş haberleşme seçeneği ile çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilen Guardian UPS Serisi, sesli uyarı sistemi ile de kullanıcıları gerekli durumlarda uyarıyor.

Elektrik enerjisindeki gerilim dalgalanmalarından, düşme, yükselme ve kesintilerden etkilenmeyen Guardian UPS Serisi, yükleriniz için uygun şekilde simüle edilmiş sinüs üreterek cihazlarınızı gelebilecek zararlardan koruyor.

Guardian, geniş gerilim aralığında görev yaparak yükseltici ve düşürücü Otomatik Voltaj Regülasyon (OVR) fonksiyonu ile çıkış gerilimini bağlı olduğu yüklere göre en kararlı hale getiriyor.

Kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacında, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük ve güvenilir çözüm ortağı olmayı ve bu alanda kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinen İnform, Ar-Ge Merkezi’nin hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir çözümler sunuyor.

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar

Fuarlar