Pusat Metal : İhtiyaca uygun, kaliteli hizmet...

Pusat Metal : İhtiyaca uygun, kaliteli hizmet...

Pusat Metal San. Tic. Ltd. Şti. yetkililerinden Halil ÖZEN, firması ve demir çelik sektörüyle alakalı şunları kaydetti:

“Sektördeki 1986 yılından bugünlere taşıdığımız iş tecrübemizi; 2010 yılında İkitelli O.S.B. Demirciler Sanayi Sitesi’nde, başta babam Hacı Ali ÖZEN’in kuruculuk vasfı, maddi, manevi desteği ve iş arkadaşımız Cevdet TEKİN’in tecrübesi ve destekleri ile kurduğumuz Pusat Metal Ltd. Şti. ile ticari faaliyet olarak sürdürmekteyiz.

Liderimiz ve Kurucumuz Hacı Ali ÖZEN...

Uzun yıllar sonrasında elde ettiği engin piyasa tecrübesiyle bizlere öncülük eden Hacı Ali ÖZEN, kuruluşumuzdan bugüne maddi ve manevi desteklerini firmamızdan eksik etmemiştir. Kendisine Pusat Metal olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Demir çelik sektöründeki perakende malzeme talep eden sanayicilerimizin, bu malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan firmamız ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Firmamız; Makina İmalat Sanayi Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayinin ihtiyacı olan karbon çelikleri, alaşımlı çelikler, sementasyon çelikleri ve otomat çeliklerini toptan ve kesimli parekende satışını yapmaktadır. İnşaat sektöründeki uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimim ile Cevdet TEKİN’in demir çelik sektöründeki 20 yılı aşkın piyasa tecrübesinin birleşimiyle güçlü bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Pusat Metal, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Soğuk ve Sıcak Lama Gruplarında Zengin Ürün Çeşitliliği

Soğuk ve sıcak lama gruplarında güçlü stoğumuz ve geniş ürün yelpazemiz ile verdiğimiz hizmeti, kendi nakliye araçlarımızla müşterilerimize adrese teslim ürünlerini sunmaktayız.

600 mm Çapa Kadar Malzeme Kesimi

Ürünlerimiz 600 mm çapa kadar kesimli olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Üstün Kalite, Üstün Hizmet

Firmamız; yurt içinde üretilen sıcak haddelenmiş, kabuk soyulmuş ve soğuk çekme işlemlerine tabi tutulmuş ürünleri pazarlamanın yanı sıra, yurtdışından da ithal ürünlerin uygun şartlarda piyasaya sunulması konusunda iddialı ve bir o kadar da tecrübeli personele ve ekipmana sahiptir. Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve kaliteli hizmeti sunmak,firmamızın en büyük hedefidir.

Sanayimizin olmazsa olmazlarından olan üstün kalite ve hizmet anlayışından yola çıkarak, sizlerle birlikte büyümenin ve sektöre hizmet etmenin onuru ve haklı gururunu yaşamaktayız.

Kuruluşunun 8. yılında, Pusat Metal San. Tic. Ltd. Şti.’ne duydukları güven ile başarı çizgisinden sapmamamızda büyük önem sahibi olan değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Destekleri ve bizlere olan güvenleriyle hep birlikte daha da büyüyeceğimizden hiç kuşkum yok.”