EuroBLECH 2018: Dijital gerçekliğe adım atın

EuroBLECH 2018: Dijital gerçekliğe adım atın

25. Uluslararası Sac İşleme Teknolojisi Fuarı olan EuroBLECH 2018, Almanya’daki Hannover Fuar Alanı’nda 23 - 26 Ekim 2018 tarihleri ​​arasında gerçekleşiyor.

25. Uluslararası Sac İşleme Teknolojisi Fuarı olan EuroBLECH 2018, Almanya’daki Hannover Fuar Alanı’nda 23 - 26 Ekim 2018 tarihleri ​​arasında gerçekleşiyor. 40 ülkeden yaklaşık 1.550 katılımcı, ürünlerini ve yenilikleri, sac metal işleme endüstrisi için dünyanın önde gelen ticaret fuarında Fuarleyecek. Başlıca katılımcı ülkeler Almanya, İtalya, Türkiye, Çin, Hollanda, İspanya, İsviçre, Avusturya ve ABD’dir. Halihazırdaki katılımcı şirketler bir önceki fuardaki yerlerini %100’e yakın bir oranda koruyarak fuarda bu yılda yerlerini aldılar. EuroBLECH 2016, 87.800 metrekarelik bir rekor net Fuar alanı ile sonuçlanmıştı.

Her iki yılda bir, EuroBLECH, tasarım mühendisleri, üretim yöneticileri, kalite yöneticileri, alıcılar, üreticiler, teknik sorumlular ve dernek ve Ar-Ge uzmanları için sac metal işinde en son trendleri ve makineleri keşfetme zorunluluğudur. Bu yılki Fuarnin ziyaretçileri, fuar standlarında Fuarlenecek olan sac metal işlerinde modern çözümler için eksiksiz akıllı ürün yelpazesi ve yenilikçi makineler sunabiliyor.

Dijital dönüşüm şu anda sektörde önemli bir rol oynamaktadır. Daha yüksek verimlilik ve dolayısıyla daha yüksek bir otomasyon ve tahmini bakım sağlar. Endüstri 4.0 ve ilgili Akıllı Fabrika metal levha çalışmalarında ana konular haline geldiğinden, bu gelişmeler EuroBLECH “Dijital gerçekliğe adım atma” sloganında bu senenin sloganına yansıyor. Bu, yakın gelecekte bu teknolojilere yatırım yapmayı planlayan küçük ve orta ölçekli şirketler için pazarlarında rekabet avantajı elde etmek için önemli bir alan haline gelmiştir.

EuroBLECH Katılımcı Profili

EuroBLECH, dünya çapında sac işleme endüstrisinin en büyük fuarıdır ve ziyaretçilerin en yeni yenilikçi üretim çözümlerini keşfetmeleri ve kaynak göstermeleri için bir pazardır. Fuar standlarında çok sayıda canlı gösteri, ticaret ziyaretçilerine, faaliyet gösterdiği tüm sac levha alanlarındaki makineler ve sistemleri deneyimleme fırsatı sunuyor. EuroBLECH fuar profili onbeş teknoloji sektörünü kapsamaktadır ve bu nedenle tüm sac işleme teknolojisi zincirini kapsamaktadır: sac, yarı mamul ve bitmiş ürünler, elleçleme, ayırma, şekillendirme, esnek sac işleme, boru / kesit işleme, birleştirme, kaynak, katkı üretim, yüzey işleme, hibrit yapıların işlenmesi, takımlar, kalite kontrol, CAD / CAM / CIM sistemleri, fabrika ve depo ekipmanları ile Ar-Ge.

Ziyaretçiler için bilgi

EuroBLECH 2018, Almanya’daki Hannover Fuar Alanı’nda bir kez daha 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ve 27 numaralı salonlarda gerçekleştirilecek. Çalışma saatleri 23 Ekim 2018 Salı - 26 Ekim 2018, Cuma saat 9:00 ile 18:00 arasındadır. Uluslararası uçuş bağlantıları ve mükemmel yerel altyapı, mekanı uçak, araba ve toplu taşıma araçlarıyla kolayca erişilebilir kılmaktadır.

EuroBLECH 2018 ziyaretinizi planlamanıza ve Hanover’de geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak için resmi web sitesi www.euroblech.com adresinde çok çeşitli araçlar mevcuttur.

Ziyaretinizle ilgili tüm bilgiler için ziyaretçi broşürünü bir bakışta indirin ve bu yılki fuarda sunulacak olan katılımcı ve ürünler hakkında genel bilgi almak için gelişmiş ürün ve katılımcı aramalarını ve gösteri önizlemesini kullanın. Aylık olarak gönderilen EuroBLECH bültenine kayıt olun ve fuar, fuar katılımcıları ve endüstri sektörüyle ilgili en son haberleri bulabilirsiniz.

EuroBLECH ayrıca sizi Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube ve Instagram’da güncel tutar. Resmi hashtag #euroblech kullandığınızdan emin olun.

EuroBLECH 2018 için biletler ise şu anda www.euroblech.com adresinden temin edilebilir.

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar

Fuarlar