Wiha’dan Dünyada bir ilk ! Elektrik motorlu e-tornavida SpeedE

Wiha’dan Dünyada bir ilk ! Elektrik motorlu e-tornavida SpeedE

Dünyanın ilk e-tornavidası ile “hızla sürün, hissedin”

Wiha’nın ilk e-tornavidası olan “hızla sürün, hissedin” diyen SpeedE, kullanıcıların gelecekte çalışmalarını tamamlamak için harcayacağı zamanı yarıya indirmeyi vaat ediyor. Bir elektrik motoru, malzemenin korunduğundan emin olmak için ayrılmadan önce 0,4 Nm’ye kadar sabitleme vidalarına yardımcı olur. Vida, daha sonra geleneksel bir tornavidada olduğu gibi elle dokunma ile sabitlenebilir. Yenilikçi elektrikli cırcır işlevi, kullanıcılara bağlantıyı tamamladıklarında yardımcı olur. Küresel olarak benzersiz 3-adım hız E süreci, kullanıcıların daha hızlı ve daha verimli çalışmasını sağlar, ancak kontrollü, daha sağlıklı bir teknik kullanır.

Elektrikli sürücü sayesinde, Wiha e-tornavida, hızlı bir şekilde, geleneksel araçlardan çok daha hızlı bir şekilde, hızlı tüketen, zaman harcayan, enerji tasarrufu sağlayan vidalı tutma işlemlerini gerçekleştirir. Manuel vidalama ile kıyaslandığında, speedE, kullanıcıların işleri en az iki kat hızlı bir şekilde yapabilmelerine yardımcı olur ve çalışma günlerinin verimliliğini daha fazla konforla artırır. speedE® ayrıca kullanıcıların güçlerini korurken daha sağlıklı bir yaklaşıma sahip olmalarını sağlar.

Öyle olsa bile, entegre malzeme koruma fonksiyonu 0,4 Nm hızda çalıştığında 8 Nm’ye kadar elle sapma ile elle ayarlayabilir veya sabitleyebilirler. Bu nedenle SpeedE, Wiha VDE ile test edilmiş ve izolasyonlu slimBit’lerle birlikte, tamamen kullanım için tasarlanmış ve canlı parçalar üzerinde tam korumalı bir tornavida olarak da kullanılabilir. Bu bilinçli olarak ince ayarlı güç aktarımı ve elektrik modundaki tork kontrolü, hassas vida bağlantıları için kullanıcılara özel bir fayda sağlar. Manüel vidalama için sürekli olarak değişen bir kavrama geçmişte kalırken, elektrikli mandal işlevi, işçiliği korurken iş yöntemlerini daha verimli hale getirmeye yardımcı olur. Entegre bir LED ışık, kullanıcıların vidaları sıkarken karanlıkta kalmamasını sağlar.

Boyut ve ağırlık bakımından normal tornavidalarla kıyaslandığında, ilk Wiha e-tornavida, kompakt, hafif tasarımı ile çok çeşitli sektörlerde ve uygulama alanlarında ideal, taşınabilir bir yardımcıdır. speedE ayrıca, kullanıcılara Wiha slimBit ürün serisinde mevcut tüm sürücüleri elektriksel olarak sabitlemek için kullanabildikleri için maksimum esneklik sağlar. Tüm Wiha VDE slimBit’leri speedE ile uyumludur, tümü 10.000 V AC’ye test edilmiştir, hepsi denetlemeye tabi tutulur ve 1.000 V AC’ye kadar test edilir. Tam olarak şarj edildiğinde, speedE elektriksel olarak 800 defaya kadar sabitlenebilir. İdeal durumda, bu, kullanıcıların pilleri tekrar şarj etmeden Wiha e-tornavida ile çalışmak için birkaç gün içinde bir zaman çerçevesi sağlar. Sapın içindeki standart şarj edilebilir piller, hızın kullanıcı dostu yaklaşımını vurgulayan takip maliyetlerini ortadan kaldırır.

Wiha’nın Satış ve Pazarlama Müdürü Ronny Lindskog şöyle açıklıyor: “Kendi türünde öncü olan SpeedE, sadece Wiha’da değil aynı zamanda hız sabitleme araçlarının geliştirilmesinde yeni bir kilometre taşını işaret ediyor. kullanıcılar, perakende ve tüm sektör için bu buluş için potansiyel çok büyük."

Ayrıntılı bilgi için Wiha Türkiye Distribitörü İstweld firmasına ulaşabilirsiniz:

İSTWELD

WIHA TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRÜ :

İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ DEMİRCİLER SİTESİ B8 BLOK NO:187 A/B BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL

SANTRAL VE TELEFONLA SİPARİŞ: 90 532 111 15 09

www.istweld.com - info@istweld.com

E-Dergi

Fuarlar

Sponsorlar

Fuarlar