Bu ay Konya ve Belgrad'da olacağız...

Nisan ayını geride bıraktığımız bu günlerde geçen ayki yoğun fuar trafiğine ilaveten bu ay gerçekleşecek olan Konmak ve Belgrad Endüstri fuarları ile siz değerli okurlarımıza ulaşıyor ve reklam verenlerimize katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

KONMAK FUARI 10-13 MAYIS'TA KONYA'DA...

10-13 Mayıs tarihleri arasında KTO Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan Konya Konmak Fuarı, Anadolunun metal işleme makineleri ve yan sanayi konularında en çok ziyaretçiyi ağırlayan ve en geniş katılımcı firma profilini çizen fuar olarak göze çarpmaktadır. Derginizin de katılımcı rolü ile fuarda yer alacağını hatırlatır, standımıza ziyaretlerinizi bekleriz.

BALKANLARIN ENDÜSTRİ ZİRVESİ BU AY 20-23 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA BELGRAD'DA OLACAK.

Yugoslavya dönemlerinden bugüne devam eden Balkanlardaki en kapsamlı endüstri fuarı Belgrad Teknik Fuarı bu yıl 20-23 Mayıs tarihleri arasında Sırbistan'ın Sırbistan'ın Belgrad Kentinde düzenlenecek.

Ülkemizden de çok sayıda firmanın katılımcı olduğu organizasyona, Derginizin yurtdışı baskısı da katılımcı ve ziyaretçilerimize kendi standımızda dağıtılacaktır.

YAKLAŞAN SEÇİMLE CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ HAYATA GEÇİYOR...

Seçimlerin öne alınması ile kabul edilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin resmen hayata geçmesine artık sayılı bir süre kaldı.

En nihayetinde yeni seçim ile seçilecek Cumhurbaşkanı'nın yetkilerinin mevcut geçici dönem ile kıyaslandığındaki farklılıklar göz önüne alındığında, geçici sürenin öne alınarak sonlandırılması, halkın iradesinin tecellisinin mümkün olan en kısa sürede hayata geçirilmesi sonucunu doğuracağından kanımca çok faydalı görünmektedir.

Seçimlerin sonucunda yine milletimiz kararını verecek ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk hükümet eden Cumhurbaşkanı'nı seçecektir. Ülkemiz için hayırlara vesile olması ümidi ile,

Kazancınız bol ve bereketli olsun...


Kamuran Tecimen
kamuran@ajansorganize.com